Kompletne zwrotnice – nowość w asortymencie

Wiosna to idealny czas na rozwijanie oferty. Już od kwietnia w asortymencie firmy GH pojawią się kompletne zwrotnice – produkt nowy na polskim i europejskim rynku. Kompletne zwrotnice od GH to gotowe do instalacji zestawy zawierające zmontowane zwrotnice wraz z łożyskiem, piastą, osłoną tarczy hamulcowej oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do prawidłowego i profesjonalnego montażu.

Oferta kompletnych zwrotnic GH obejmuje ponad 200 unikatowych pozycji pasujących do samochodów osobowych, dostawczych oraz SUVów większości marek dostępnych na europejskim rynku. W praktyce oznacza możliwość szerokiego zastosowania do kilkuset modeli we wszystkich istniejących wariantach konstrukcyjnych.

Zwrotnica Zwrotnica

Każda kompletna zwrotnica marki GH jest poddawana rygorystycznym testom jakości, w tym m.in. sprawdzaniu bicia bocznego piasty oraz momentu dokręcenia śrub łożyska w modelach o konstrukcji skręcanej. Gwarantuje to łatwy montaż oraz długą i bezproblemową eksploatację.

Wybór kompletnej zwrotnicy GH przynosi same korzyści. Dla warsztatów jest to znaczna oszczędność czasu, ponieważ eliminuje potrzebę czasochłonnego demontażu starych części oraz ryzyko ich uszkodzenia. Dla klientów indywidualnych stanowi unikalną możliwość wykonania naprawy, która bez specjalistycznych narzędzi warsztatowych byłaby niemożliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kompletnych zwrotnic GH na targach TTM 2024 w Poznaniu, odbywających się w dniach 4-7 kwietnia. Odwiedź nas w pawilonie 8A, stoisko 26.

Poprzedni post
Auto-GH na targach TTM 2024 w Poznaniu
Następny post
Relacja z targów TTM 2024 w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *