Nowa hala produkcyjna GH Parts w Polsce – zwiększenie możliwości produkcyjnych i nabór pracowników

Miło nam poinformować, że GH Parts, wiodący producent kompletnych kolumn resorujących w Europie, rozszerza swoją obecność w Polsce poprzez budowę nowej hali produkcyjnej. Obiekt, który jest obecnie wyposażany, zlokalizowany jest w strategicznym miejscu w kraju – w województwie lubelskim przy trasie S19. To położenie umożliwi lepsze dostosowanie się do potrzeb naszych klientów oraz zwiększenie efektywności operacyjnej.
Uruchomienie produkcji w nowej hali planowane jest na wrzesień 2024 roku. Dzięki tej inwestycji, nasze miesięczne możliwości produkcyjne kompletnych kolumn resorujących wzrosną do nawet 80.000 sztuk.
W związku z nadchodzącym otwarciem, trwa nabór na stanowiska inżynierskie oraz dla pracowników działu produkcji. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu osoby, które chcą być częścią firmy budującej markę części samochodowych kojarzoną w całej Europie z wysoką jakością oraz innowacyjnymi sposobami naprawy samochodów.
Dla zainteresowanych karierą w GH Parts, więcej informacji na temat procesu rekrutacji oraz dostępnych stanowisk można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Dołącz do nas i bądź częścią ekscytującej przyszłości w branży motoryzacyjnej!
Zapraszamy do śledzenia dalszych aktualizacji na stronie www.gh-parts.eu.
Poprzedni post
Relacja z targów TTM 2024 w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *