O nas

GH jest dostawcą części do samochodów osobowych oraz dostawczych.
Gwarantujemy szybką dostawę do Klienta oraz możliwość zakupu małych ilości towaru. Zdecydowana większość asortymentu jest dostępna od ręki, co sprawia, że Klienci nie muszą czekać na uruchomienie produkcji. Takie działania przyczyniają się do coraz większego uznania wśród Klientów z całego świata, którzy cenią sobie jakość i komfort.

Historia firmy Auto GH

Firma została założona w roku 1998. W 2004 r. firma wprowadziła do sprzedaży części zawieszenia pod własną marką GH. W roku 2017 oferta GH wzbogaciła się o części hamulcowe. Rok później firma Auto-GH nabyła blisko 5000 metrów kwadratowych nowej powierzchni magazynowej wraz z nowym systemem zarządzania WMS.
W roku 2020 firma rozpoczęła wytwarzanie kompletnych kolumn resorujących z możliwością wyprodukowania do 20 000 sztuk miesięcznie. Po roku oferta marki GH osiągnęła liczbę 9000 produktów. W 2022 roku wprowadzono drugą linię produkcyjną kolumn resorujących i tym samym możliwości produkcyjne wzrosły do 40 000 sztuk miesięcznie.

1998
Rozpoczęcie działalności
2004
Wprowadzenie marki GH
2017
Wprowadzenie części hamulcowych do oferty
2018
Nowy magazyn wraz z systemem WMS
2020
Rozpoczęcie produkcji kolumn resorujących. Możliwości produkcyjne to 20 000 sztuk miesięcznie.
2021
Oferta marki GH liczy już 9000 produktów
2022
Uruchomienie drugiej linii produkcyjnej dla kolumn. Możliwości produkcyjne wynoszą 40 000 sztuk miesięcznie.
McPherson

Polityka jakości GH
polega na:

  • Analizie oczekiwań Klientów oraz najnowszych trendów na rynku
  • Badaniu potrzeb rynku
  • Wprowadzaniu najnowocześniejszych rozwiązań
  • Poszerzaniu oferty produktowej wedle potrzeb Klientów
  • Analizowaniu działalności i ciągłemu jej doskonaleniu
  • Promowaniu marki GH

Obsługa klienta

 

Wielojęzyczna, przed- i po- sprzedażowa obsługa klienta to jeden z największych atutów marki GH. Doświadczeni konsultanci nie tylko pomogą wybrać odpowiedni zestaw części, ale dzięki stałemu kontaktowi z naszymi ekspertami są w stanie szybko reagować na potrzeby rynku, pozyskując wiele opinii o produktach od coraz to większego grona klientów marki. Jest to konieczne żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaspokoić coraz to nowe zapotrzebowania rynku.

Centrum badawczo-rozwojowe marki GH nieustannie działa na rzecz rozwoju oferty, poprawy bezpieczeństwa, ulepszania produktów oraz logistyki. Aktualnie firma GH należy do grona firm neutralnych klimatycznie, stosując wyłącznie materiały biodegradowalne lub pochodzące z recyklingu, a energia elektryczna wykorzystywana w procesie produkcji w całości pochodzi z własnej elektrowni słonecznej. Wybierając produkty GH, przyczyniasz się do poprawy naszego środowiska.