Kompletne Kolumny Resorujące

Konstrukcje kompletnych kolumn GH spełniają lub często przewyższają standardy jakości stosowane przez producentów pojazdów. Istotna jest tutaj przede wszystkim izolacja akustyczna elementów metalowych przez zastosowanie odpowiednich materiałów tłumiących. Dodatkowo w modułach GH zastosowano zróżnicowane strategie dokręcania śrub za pomocą specjalnie do tego stworzonych sterowanych komputerowo przyrządów. Pozwala to na eliminacje wibracji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na parametry tłumienia drgań.

Należy zwrócić uwagę, że produkcja modułów odbywa się wyłącznie w krajach Unii Europejskiej, a same kolumny dostarczane są zawsze parami w jednym opakowaniu. Poszczególne elementy w każdym komplecie mają identyczne parametry, które wpływają na poprawną pracę zawieszenia i sterowność pojazdu. Wymiana kompletu kolumn może poprawić sterowność pojazdu, której pogorszenie często nie jest prawidłowo diagnozowane.

Tworząc ofertę kompletnych kolumn, firma GH położyła silny nacisk na jej kompletność w szczególności dla samochodów europejskich, ale nie zabrakło w niej także części dla samochodów produkowanych na innych kontynentach. Samodzielnego doboru odpowiedniego zestawu tłumiącego można dokonać w katalogu produktowym marki GH na tutaj lub w bazie części zamiennych TecDoc.

Pozostałe produkty

Do produkcji amortyzatorów GH wykorzystywane są komponenty wyłącznie najwyższej jakości. Dzięki japońskim uszczelniaczom znacząco poprawia się ich żywotność spowalniając zużycie wywołane intensywną eksploatacją. System automatyzacji produkcji oraz bardzo wnikliwa kontrola na każdym jej etapie gwarantuje pełną powtarzalność produktu. Tym co wyróżnia samochody wyposażone w amortyzatory GH to wysoki komfort jazdy. Zwiększona przyczepność kół do nawierzchni, znacząco zwiększa bezpieczeństwo m. in. przez maksymalne skrócenie drogi hamowania. Charakterystyka i jakość wykonania amortyzatorów GH jest zgodna z wymogami producentów dotyczącymi pierwszego montażu. Potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania jest gwarancja producenta, którą przyznano na okres dwóch lat bez uwzględniania limitu przebiegu pojazdu.

Sprężyny GH są wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-krzemowej, zahartowanej i blokowanej przez śrutowanie. Proces produkcji zwijania na zimno wraz z malowaniem proszkowym zabezpiecza materiał przed korozją, podwyższa sprężystość oraz hamuje jej spadek w trakcie eksploatacji. To sprawia, że sprężyny GH są tak trwałe i objęte aż trzyletnią gwarancją jakościową bez limitu przebiegu pojazdu.

Wykorzystywane do produkcji wahaczy odlewy żeliwne jak i ze stopów lekkich, wytwarzane są za pomocą technologii odlewania ciśnieniowego. Ich kształt jest zgodny z kształtem wahacza oryginalnego. Jakość odlewu jest kontrolowana przez prześwietlenie. Wszystkie łączenia elementów wykonywane są przez zautomatyzowaną linię produkcyjną co zapewnia pełną powtarzalność produkcji. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i pełna kontrola produkcji na każdym jej etapie gwarantują długą żywotność sworzni. Na asortyment udzielana jest gwarancja na okres jednego roku.

W ofercie GH znajduje się szeroka gama czujników prędkości koła zarówno pasywnych (indukcyjnych) jak i aktywnych (hallotronowych). Dzięki zautomatyzowaniu głównych etapów produkcji, udało się uzyskać wyższą odporność na zakłócenia elektromagnetyczne niż w czujnikach dotychczas dostępnych na rynku. Wykorzystanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów i komputerowa precyzja podczas produkcji dały efekt w postaci czujników ABS rozpoznających prędkość od niemal zerowej i z bardzo wysoką dokładnością. To właśnie dlatego czujniki hallotronowe produkowane przez GH są stosowane także w samochodach w których na podstawie sygnału z czujnika ABS kontrolowane jest m.in. ciśnienie w oponach.

Amortyzatory
Odboje i osłony
Sprężyny
Górne mocowania
Kompletne zwrotnice
Zwrotnice
Wahacze
Klocki hamulcowe
Tarcze hamulcowe
Zaciski hamulcowe
Zaciski elektryczne
Taśmy kierownicy
Czujniki temperatury spalin EGT
Rezystory dmuchawy
Akcesoria montażowe amortyzatora
Akcesoria montażowe amortyzatora