Marka GH jako dostawca danych TecDoc otrzymała oznaczenie „Certyfikowany Dostawca Danych„. To oznaczenie stanowi dowód wysokiej jakości danych, które regularnie dostarczamy dotyczących naszych produktów.

Jakość danych jest kluczowa dla sukcesu na rynku wtórnym motoryzacyjnym. Tylko dzięki bezbłędnym danym można jednoznacznie i bezbłędnie określić pojazdy oraz ich odpowiednie części zamienne.

Sukces platform online zależy bezpośrednio od jakości danych identyfikacyjnych produktów i dostępnych informacji. W miarę jak handel online rośnie w siłę, systemy katalogowania i zamawiania muszą oferować wysokiej jakości informacje identyfikacyjne produktów.

TecDoc zbiera najbardziej aktualne informacje od dostawców motoryzacyjnych, producentów części zamiennych, stowarzyszeń, władz i instytucji na całym świecie.

Te informacje są albo zbierane i rejestrowane przez ich ekspertów w jednolitej i zgodnej z integracją formie, albo dostarczane bezpośrednio przez producentów i handlowców. Dostawcy danych TecDoc zapewniają wysokiej jakości dane o częściach zamiennych w jednolitym formacie, używając globalnego standardu TecDoc.

Poprzedni post
Automechanika 2019 w Dubaju
Następny post
Automechanika 2022 we Frankfurcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *